Image
0(322) 409 1929 | 0(542) 155 4001
Hakkımızda

Güvenliğiniz önceliğimizdir.

ÜÇYİĞİT Özel Güvenlik Eğitim Hizmetleri, Ulusal ve Uluslararası kalite standartlarında; silahsız özel güvenlik eğitimleri, silahlı özel güvenlik eğitimleri ve yenileme eğitimleri vermektedir.

Firmamız, özel güvenlik sektörünün istek ve ihtiyaçları doğrultusunda teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek özel güvenlik eğitimleri düzenlemekte sektörün ihtiyacı olan Özel güvenlik personeli yetiştirmektedir.

İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü’nün belirlediği müfredata uygun olarak, personele modern derslik ve uygulama sınıflarında uzman eğitici kadro ile Özel Güvenlik Temel Eğitimleri verilmektedir.

ÜÇYİĞİT Özel Güvenlik Eğitim Hizmetleri olarak; eğitimli, insan hakları ve çeyreye duyarlı personel ile 5188 sayılı Özel Güvenlik Kanunu’na ve müşteri beklentilerine bağlı kalarak müşterilerimizin ve kursiyerlerimizin görüşlerini değerlendirmek ve kalite yönetim sisteminin etkinliği ile sürekli iyileştirerek kaliteden taviz vermeden eğitim vermektir.

Üçyiğit Özel Güvenlik
  Misyonumuz

  Özel Güvenlik sektöründe kendisini ispatlamış kurucu ve yönetici kadroları ile Adana ilimizin lider kuruluşlarından birisi olmak iddiasıyla yola çıkmıştır.

  Bu kapsamda ilke edindiği; kalite, profesyonellik, müşteri memnuniyetini ticari kaygılarından önde tutarak "Çözüm Ortağı" olmayı hedeflemektedir.

  Vizyonumuz

  Hizmet vermiş olduğumuz güvenlik sektörlerinde yasaların ve yönetmeliklerin bize vermiş olduğu yetkiler dahilinde, çözüm ortaklarımıza katkı sağlamak,

  Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, en hızlı ve en güvenilir çözümler sunmak,

  Çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu her zaman en üst düzeyde tutarak maksimum verimlilik esasına uygun olarak hizmet vermek,

  Herşey Güvenle Başlar sloganıyla çıktığımız bu yolda sektörümüzün en güvenilir kuruluşu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektir.